Rules

Веб-сайт Pra.in.ua – це онлайн сервіс для користувачів, які можуть створювати власні родові дерева та користуватися спільною базою мешканців України народжених у період між 1650 та 1920-ми роками. База формується самими користувачами через пряме додавання інформації на сайт, а також волонтерами, які опрацьовують джерела. Частина джерел розміщується на сайті на період опрацювання.

Уся інформація, що розміщується на сайті є публічною і користувач дає попередню згоду на опрацювання та розміщення у публічному доступі внесеної ним персональної інформації (окрім електронної адреси). Ми гарантуємо захист електронної адреси користувача. Усю відповідальність за достовірність внесеної на сайт інформації несе користувач. Pra.in.ua надає лише платформу для розміщення такої інформації та в окремих випадках джерел до неї.

У випадку, якщо користувач сайту не бажає, щоб на сайті була розміщена інформація про ту чи іншу персону, і при цьому може пояснити, чому вважає цей запис персональною інформацією, то він може подати заявку на видалення запису і його прохання буде виконано.

Користувач сам вирішує, будувати йому генеалогічне дерево на веб-сайті, чи ні. Користувач не має змоги приховати свій профіль, або приховати від пошуку в базі осіб доданих ним у базу. У той же час, веб-сайт не вимагає від користувачів будь-якої персональної інформації, що може нанести їм шкоду – обов’язковими є лише наступні дані: прізвище, ім’я, один з років життя (будь-який), один з населених пунктів проживання (будь-який). Будь-яка інша інформація є необов’язковою і на успішність процедури додавання особи на сайт не впливає. Додавати фотографію особи користувач може до власного профілю та осіб створеного ним родоводу за власним бажанням.

Персональна інформація, яку користувачі вводять на сайт, зберігається тільки для надання послуг користувачам, наприклад, знаходити родичів, проводити генеалогічні та історичні дослідження тощо.

У випадку, якщо користувач використовує на сайті платний сервіс – відповідальність за захищеність його персональних даних, необхідних для здійснення фінансової операції, несе платіжна система liqpay. Веб-сайт Pra.in.ua небачить і не зберігає цих даних.

Ми можемо надсилати користувачам листи з ціллю інформування про запуск нових сервісів на сайті, або інших важливих новин пов’язаних з проектом. Якщо ви не бажаєте отримувати такі повідомлення, ви можете відмовитися, скориставшись відмовою від розсилки.

Будь-яка інформація, яку ви завантажили в ваше дерево керується вами і може бути змінена, або видалена вами у будь-який час.

У випадку, якщо вам потрібна допомога, або консультація, ви можете написати на пошту pr@runsite.com.ua і ваш запит буде опрацьовано та виконано співробітником сайту.